yetişkin sohbet odaları 18 ücretsiz yetişkin sohbet odaları 18 ücretsiz

Astroloji Sohbetleri

Sohbet odaları,geveze sohbetYıldızların ve gezegenlerin dünyada yaşayan canlılar, insanoğlu üzerindeki etkisini inceleyen bilim dalı astrolojidir. Zamanı insanlığın ilk çağlarına kadar dayanmaktadır. Belli tarihlere bakılırsa belirlenen burçlar da astrolojiye dayanmaktadır.

 

Ateş, hava, su, toprak olarak oluşturulan 4 gruba ait 12 tane burç vardır. Kimi insanoğlu günlük olarak burç yorumlarını takip ederken kimileri ise özelliklerini bile bilmezler.
Maceracı, girişimci, atılgan koçlar; sıcakkanlı ve koruyucu boğalar; dengesiz, yardımsever, parlak zeka ikizler; duygusal yengeçler; eli açık aslanlar; temiz, disiplinli, mükemmeliyetçi başaklar; adil, uzlaştırıcı, dengeli teraziler; fedakar, kararlı, tutkulu akrepler; heyecanlı, hareketli yaylar; sabırlı, kararlı oğlaklar; insancıl, sağ duyulu kovalar; duygusal , şefkatli balıklar.
Bu tür mevzulara uzağım diyor ya da bu mevzular ilgi alanınıza girse de Sohbet edecek birilerini bulamıyorsanız SohbetMira sizin için ideal bir adres. Sohbet odalarında astroloji ve burçlara ilişkin sohbetler yapabilirsiniz. Astrologlara gore her burcun anlaştığı bir başka burç olabilmektedir. Bu sohbet odalarında size uyan, sizi anlayan insanlarla tanışabilirsiniz. Eğer astroloji ilgi alanınızda ise Geveze Sohbet odası sizin gibi bu konularla ilgili kişilerle karşılaşma oranınız oldukça yüksek. Burcunuzun özellikleri, kimlerle anlaşır, kimlerle aşk yaşamalıdır, kimlerle evlenirse daha mutlu olur gibi soruların cevabını Geveze sohbette bulabilirsiniz.

 

  1. SohbetMira Sohbet Giriş Linkleri ;
  2. Link : Sohbet Odaları
  3. Link : Geveze Sohbet
  4. Link : Geveze mIRC İndir
  5. Link : Geveze Mobil İndir

mobil sohbetsohbet

Yorum Yap

Not - Bunları KullanabilirsinizHTML tags and attributes:
<a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>