yetişkin sohbet odaları 18 ücretsiz yetişkin sohbet odaları 18 ücretsiz

Sohbet İçin Yaş Aralığı Var Mıdır?

  Sohbetin konusuna göre değişir. Dini konulu sohbet siteleri daha küçük yaşlarda olabilir. Mesela 15 yaş yukarısı olabilir. Çünkü artık o yaşa gelmiş bir çocuk bilgi sahibi olabilir. Diğer bir yaş konusu ise 18 yaş bu ise daha cinsel içerikli ve küfürlü sohbet siteleri için geçerlidir. 18 yaş sohbet siteleri bayanlarla iletişim kuranlar için de geçerlidir. Ergenliğe girmiş erkek veya kız artık özgürlüklerine kavuşmuş olanlardır. Tabi ki de özgürlük derken herkesi takmayan anlamına gelmez. Yine aile sözünden dışarı çıkmayan olacaktır. internet siteleri üzerinde bir sürü sohbet siteleri bulunmaktadır. Bu siteler zaten yaş sınırlaması koymaktadır. Yaş tutmuyor ise site zaten kişileri kabul etmeyecektir.

bayan sohbet,odaları,kanalları  Bazı siteler yine de oyun yapmaktadır. Küçük çocuklar rastgele yaş yazarak sohbet veya resimleri görebiliyorlar. İşte buda site güvenliğinden geçmektedir. Erkekler özellikle bayanlarla sohbet sitelerinde vakit geçirmeyi çok severler. Bunu ise genelde yeni ergenliğe girmiş erkek çocukları yapmaktadır. Adı üzerinde ergenliğe girdiği için bazı konularda merak uyandırır. Bu daha çok 18 yaş üzeri olan sohbet sitelerine yoğunluk verilir. Artık günümüzde ayıp diye bir şey kalmadı.

 

  Her şey internet üzerinde gelmektedir. Buna birde teknoloji ayak uydurdu. Her şey artık açık seçik görünmektedir. Bazı sohbet sitelerinde 21 yaş sınırı da gelmektedir. Bu biraz daha içeriği iyi olmayan diyebiliriz. Yani iyi olmayan derken belki sohbet edilecek kişi kötü sözlerle hitap ediyor belki de giyimi kuşamı o yaş aralığını kaldırıyor olabilir. Bir sakıncası var ki ona göre yaş sınırlaması gelmektedir. 18 yaş üzeri sohbet siteleri aslında hiç iyi bir site değildir. Kişileri yanıltan bir siteler olabilir. Hiç yapmayacakları şeyleri o sohbet esnasında yapabilirler. Doğru yoldan yanlış yola girebilirler.

 

 

Yorum Yap

Not - Bunları KullanabilirsinizHTML tags and attributes:
<a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>