Hakkımızda

Hakkımızda


Günümüzün sohbet siteleri arasında kalite ve güvenliği ön planda tutan ,daha çok gelecek teknoloji araçları ile sayfanın tüm versiyonlarını ayrıca kullanıcılarını güven ve huzur içerisinde sohbet edebilmelerini planlayan Yetiskinchat.com.tr 2018 yılında kurulmuştur.

Sohbet kullanıcılarının yanı sıra, sayfa yöneticilerinin de hatta ve hatta rakip sitelerinde bir zaman sonra bu sayfanın tutkuları haline gelecekleri aşinadır. Bir tutku ve özveri ile en özel hissettiren işleri başarmak adına buradayız.

SohbetMira.ORG Tanıyalım

Sohbet içerisinde yapabileceğiniz bir çok aktivite mevcuttur. Bunlardan bazıları;

#Sohbet ,#Kelebek gibi global odalarda grup halinde mesajlaşma yapılır.

#OXM ,#Kelime ,#MooS gibi odalarda çeşitli oyunlara dahil olarak yarışmalara katılabilirsiniz.

#Radyo odasında 7/24 canlı müzik ve yayında bulunan DJ`lerden istek isteyerek beğendiğiniz sanatçı ve şarkılarını dinleyebilirsiniz.

SohbetMira.ORG Yöneticileri Hakkında

İlk sanal sohbet ortamına 2002 yılında başladık. Uzun yıllar başarılı işler yaparak kullanıcı odaklı Google çalışmalarına imza attık.

Geçmişten günümüze değişen bir çok olay gibi ,sohbet üzerine çalışma sağlayan siteler ve arama motorlarının stratejileri de değişim göstermiştir. Bu değişim sayesinde arama motorları da emek veren düzenli ve kaliteli işler yapan siteleri ayırma özelliğini kazanmışlardır.

Geçmişte olduğu gibi şimdide yaptığımız işlerden söz ettirmek adına Yetişkinlerin tercih etmeleri için en iyi ortamı kurmak için buradayız.

sohbet

Türkiye'nin Yetişkinlere özel olarak kurulmuş geveze sohbet sayfası !

© 2018 Tüm hakları saklıdır. Tasarım: umiT